Wykończenie mieszkaniowych ścian o bardziej spersonalizowane rozwiązania niż farba

Posted on 28/07/2017 3:52pm

Odnowienie domku to szerokie, często sprawiające sporo problemów i nerwów przedsięwzięcie. Każdy chce aby zainwestowane środki finansowe zwróciły się w postaci odświeżonej przestrzeni, która będzie w stanie wpasować się w zakładaną unikalną wizję.


kuchnia
Author: WITEX
Source: WITEX


Wraz ze zbliżającym się finishem prac pojawia się wiele dodatkowych spraw jak i pomysłów, którym odpowiednio wcześnie nie było możliwości poświęcić wystarczającej ilości czasu na dokładne przemyślenia. Jedną z nich jest niestandardowe pokrycie całych lub jedynie w części ścian. Powszechnikiem są farby i tapety. Jednak tego rodzaju opcje coraz słabiej przemawiają swoją estetyką do klientów. W ostatnich latach daje się wyraźnie zmieniające się trendy w sposobach myślenia konsumentów pod kątem dodatków nie tylko na ścianę. -z Viewgo dobór fototapet to drobnostka (z Viewgo dobór fototapet to drobnostka)- Pośród coraz powszechniej wybieranych rozwiązań dominują zróżnicowane barwne fototapety. Dają one o wiele więcej możliwości do ulokowania niż chociażby standardowe plakaty. Fototapety góry przyozdabiające powierzchnię ściany w sypialni są w stanie szybko wywołać urzekający efekt „wow”. Fototapety góry, łąki, kwiaty, zwierzęta – warianty cały czas rosną, pozwalając każdemu na stworzenie prawdziwie unikalnej mozaiki aranżacyjnej w przestrzeni swojego mieszkania.


fototapety góry


fototapety niebo
Author: outreachr.com
Source: http://www.flickr.com


Rozwiązania jak fototapety niebo naklejone na suficie lub jego podwieszonym wariancie dopełnione o oświetlenie LED-owe sprawią, że zyskamy efekt rozgwieżdżonego firmamentu w mieszkaniowym zaciszu.
Fototapety niebo jak i inne rodzaje to nie tyle lepsze rozwiązanie wykończeniowe, ale przede wszystkim spora oszczędność - zobacz informacje - http://viewgo.pl/fototapety/niebo (zobacz informacje - http://viewgo.pl/fototapety/niebo). Cena wariantów opartych nawet na własnym projekcie jest o wiele mniejsza niż zakup litrów farby oraz rolek tapety.

Tags: LED, remont, salon, konsument, domu