Sprawdźmy lokal mieszkanie na miarę swoich potrzeb

Posted on 18/08/2017 9:42am

Jeśli stoi przed nami trudne zadanie nabycia mieszkania, dobrze jest zatrzymać się nad rozmaitymi opcjami.


Jeśli postawimy na rynek pierwotny, mamy wówczas mnóstwo propozycji.


reklama
Author: Azchael
Source: http://www.flickr.com
Developerzy konkurują z sobą prezentując nam jak najkorzystniejsze oferty. Na początku dobrze jest zastanowić się, w jakim miejscu zamierzamy zamieszkać. Czy będzie to duże miasto, czy mniejsza mieścina? centrum miejscowości, czy obrzeża? Jeśli ciekawi nas fachowy developer Toruń ma dla nas opłacalną ofertę (Urbański deweloper). Jest to miasto o niezłej strukturze komunikacyjnej, jednak nie tak ogromne, jak Warszawa czy Kraków. Ceny lokali mieszkalnych nie są więc w Toruniu zbyt wysokie. Często zdarza się tak, że nie mamy odpowiedniej ilości pieniędzy na zakup mieszkania i chcemy skorzystać z kredytu. Musimy najpierw pójść do banku albo pośrednika, w celu ustalenia zdolności kredytowej.


urbanski.pl
Source: http://dimlab.pl/


Jeżeli posiadamy już środki finansowe i wiemy na co można sobie pozwolić, trzeba poszukać nowych lokali. Dobrze jest zorientować się, w których miejscach obecnie budują developerzy. Można zrobić to przez sieć albo pójść na targi nieruchomości. Jeżeli zatem interesuje nas przykładowo sprzedaż mieszkań Toruń tak jak każde większe miasto z pewnością organizuje takie spotkania (www.urbanski.pl/inwestycje-mieszkaniowe-torun). Jeżeli wybierzemy określone oferty, warto przyjrzeć się infrastrukturze lokali, przykładowo czy jest w pobliżu przedszkole, sklepy bądź przychodnia. Trzeba również brać pod uwagę historię danego developera. Tu internet znów przybędzie nam z odsieczą. Istnieją fora sieciowe z opiniami ludzi, którzy zamieszkują mieszkania wybudowane przez określonych developerów.


O historii developerów dowiemy się również z prospektu informacyjnego konkretnej inwestycji. Dobrze jest zważać na wszystkie poszlaki braku uczciwości a także niewypłacalności po to, aby potem móc spokojnie mieszkać w wymarzonym lokalu.

Tags: miasto, sklepy, centrum