Przydatne rady jak zaprojektować mieszkanie w bieli w stylu orientalnym

Posted on 01/12/2017 1:46pm

Z czym kojarzy się biel? Z przejrzystością, porządkiem i czystością. Jednak jasne pomieszczenie nie jest takie bez serca. Nieco delikatnego orientu będzie git. Będzie jak z baśni indyjskich. Nowoczesność i tradycja. Odcień białych ścian, a na ich tle barwne makatki, kapy, wzorzyste tkaniny. Od razu robi się przyjemniej i pozytywniej.

sypialnia w bieli
Author: vmiramontes
Source: http://www.flickr.com
Można by powiedzieć: woda i ogień. Dwa żywioły współgrają ze sobą tworząc cudowność samo w sobie. Jak urządzić bialuteńkie mieszkanko?

•biel ścian złączona z pastelowo różowymi dodatkami i turkusowymi zasłonami. W mieszkaniu będzie zawsze jasno i klimatycznie, pomimo klasycznego wyglądu. Jeśli podamy do tego kolorowe dywany, na ścianie klimatyczny zegar, kolorowe pufy i lustro oprawione złotą ramą będziemy czuć się, jak dziewczynka na Bliskim Wschodzie. Więcej pomysłów zobaczysz tu : sprawdź koniecznie.•Parę rzeźb Buddy, indyjska szafa, czy kolorowe parawany nie zaszkodzą. To wyróżnik stylu indyjskiego. Poza tym kolorystyka dosyć bogata, jak z produkcji z Bollywood. Pamiętajmy o dobrym smaku. W małych lokalach źle widziana, z powodu na natłok wielu rodzajów dodatków i wzorów. Mieszkanie zamiast być przestronnym, stanie się przytłoczone.

http://folka.pl/
Author: Kare Design
Source: Kare Design
Zestawienie kilku motywów jednak nie będzie problemem.
Orientalny klimat w jasnym pomieszczeniu robi całkowitą odmianę i przeciwieństwo stylu skandynawskiego. Drugi przypadek stawia na na prostotę i surowość wnętrza. Samemu powinnaś zadecydować, która biała aranżacja ci bliższa. Ja wybieram raczej bardziej szaloną aranżację białego domu. Totalnie ciekawe i inspirujące stylizacje mieszkań w stylu orientalnym z bielą w roli głównej znajdziecie na: -> przejdź

Tags: mieszkanie, Kolor, odcień