Korzystne kontrasty w aranżacji wnętrza - uzyskane z pomocą oryginalnego wyposażenia

Posted on 18/08/2017 9:41am

Aranżację wykorzystującą kontrasty można stworzyć nie tylko za pośrednictwem barw, ale także łącząc różne nurty stylistyczne.


Połączenie klasycznych czy barokowych przedmiotów z minimalizmem, będącym domeną obecnych czasów może poskutkować oryginalnym i stylowym rezultatem.


Podobnie stanie się np. w przypadku ożywienia surowych wnętrz w duchu industrialnym akcentami odpowiednimi dla szykownego nurtu glamour czy kunsztownego art deco. Interesujący efekt uzyskamy również wprowadzając do pomieszczenia meble indonezyjskie. To wyjątkowe wyposażenie sprzedawane jest za pośrednictwem stron online i wyspecjalizowanych sklepów meblowych. Jeśli chodzi o meble indonezyjskie wybrać możemy między innymi piękne komody oraz stoliki kawowe, których oryginalna dostojność fantastycznie kontrastuje z nowoczesnym wyposażeniem sypialni bądź salonu. Wejdź tutaj zobacz tutaj.


Okno Standard 92
Author: Stolbud Włoszczowa
Source: Stolbud Włoszczowa


poduszki
Author: Wolfgang Lonien
Source: http://www.flickr.com


Wykorzystując takie zabiegi wnętrzarskie warto w mieszkaniu zastosować kilka elementów z danej stylistyki, na przykład jeżeli w naszej sypialni zagości akcent indonezyjski w postaci stolika, to najlepiej gdy w inne strefie znajdą się obiekty odnoszące do niego swym wyglądem, takie jak blaty Suar. Dzięki temu osiągniemy spójne wnętrze, pomimo zaskakujących kontrastów.
Ważne, aby całość była dobrze przemyślana, ale także pamiętajmy, aby nie zagalopować się z ilością skupiającego uwagę wyposażenia. Blaty Suar (www) mogą stanowić najważniejszą dekorację pomieszczenia, a to za sprawą szlachetności surowca oraz zachowania nieregularnej linii.

Tags: mieszkania, Internet, sieci, styl, komody