Jak oryginalnie użyć lustra do dekoracji domu?

Posted on 11/10/2017 12:35pm

Lustro już dawno przestało być wyłącznie pożytecznym elementem wyposażenia domu. W licznych polskich wnętrzach ma ono już wymiar ozdobny.Jeśli zależy nam na jedynym w swoim rodzaju udekorowaniu pomieszczeń, warto przemyśleć kupno lustra na wymiar. W sieci bez problemu znajdziemy szklarnie, które świadczą tego rodzaju usługi.
lustro
Author: Kevin Dooley
Source: http://www.flickr.com
Tafla lustra jest docięta precyzyjnie do kształtu i długości określonych przez zamawiającego. Lustra na wymiar rewelacyjnie dopasują się przykładowo do wygrzebanej w piwnicy albo nabytej na pchlim targu ozdobnej ramy. Możemy je także umocować w toalecie, przedpokoju czy sypialni, w szerokiej ofercie szklarni szybko znajdziemy interesujący nas fason. Zamawiać można nawet w sieci. Najpierw, wybieramy odcień lustra: czy ma być srebrzyste, brązowe albo grafitowe.Potem wybieramy pożądany kształt: kanciasty schodach (zobacz inne wątki tutaj) owal oraz podajemy parametry na długość i szerokość. W trzecim etapie wskazujemy, jak lustro zostanie umocowane na ścianie. Może zostać przymocowane do ściany albo zawieszone za pomocą kołków. Niektóre zakłady szklarskie oferują też dopasowane do typu lustra obramowania –
lustro
Author: Da-Bud
Source: http://www.da-bud.pl
z drewna lub ze srebra. Samo lustro to cena od ok. dwustu zł, z kolei czas jego dostawy to kilka dni. Coraz powszechniejsze w naszych mieszkaniach są również panele szklane.


Przyklejone do ściany w kuchni, łazience lub pokoju, pełnią role dekoracji. Po wpisaniu w wyszukiwarce internetowej frazy „panele szklane Wrocław”, uzyskamy spis stron przedsiębiorstw zajmujących się ich wytwarzaniem. Profesjonalne firmy współpracują z grafikami, którzy pomogą zaprojektować pożądany model. Pod hasłem „panele szklane Wrocław” natrafimy także na masę ogłoszeń w regionalnej prasie.

Sprytnie zagospodarowane lustra to robiący wrażenie element dekoracyjny stylowego wnętrza - zobacz lustra na wymiar. Przygotowane na wymiar – dostosują się do każdej tafli i ramy. Z kolei panele szklane, ozdobione starannie wykonaną grafiką, uatrakcyjnią każde pomieszczenie, nadając mu indywidualny charakter.

Tags: szkło, sypialnia, lustro