Architekt wnętrz zaradzi sobie nawet z najmniej ustawnymi pokojami

Posted on 18/08/2017 9:42am

Nie zawsze dekoracja wnętrz idzie nam szybko

stylowe mieszkanie
Author: Amanda Halprin
Source: http://www.flickr.com
Jeśli posiadamy w swoim mieszkaniu pomieszczenia, które są wielkie, mają regularny kształt i wiemy, że prosto w nich będzie wszystko ustawić, to z pewnością sami damy rade z ich udekorowaniem. Mimo wszystko czasami dzieje się tak, że pomieszczenia są niewielkie, mają jakieś zaokrąglone miejsca, lub niesymetryczne kształty na przykład w postaci trapezu, a wtedy już dekoracja wnętrz ma szansę nie sprawiać nam tak wiele zadowolenia, a wręcz ma szansę być uciążliwe- dodatkowe informacje.


Na szczęście nie powinniśmy się z tym męczyć samotnie, szczególnie jeśli nie mamy takiej umiejętności wyobrażania sobie, co najlepiej będzie pasowało w konkretnym miejscu. Pomysłów mamy szansę poszukać w necie, w przeróżnych gazetach poświęconych planowaniu wnętrz, lecz też zaaranżowanie wyglądu naszego mieszkania, możemy zlecić ekspertom, którzy się tym trudnią na co dzień.


Architekt wnętrz weźmie pod uwagę nasze wymagania

Kiedy ociągamy się z wynajęciem architekta do zaplanowania naszych pomieszczeń, ponieważ boimy się, że będzie on urzeczywistniał swoje wizje, bez dokładnej konsultacji z nami, to jesteśmy w sporym błędzie. Architekt wnętrz w pierwszej kolejności będzie chciał nas jak najlepiej poznać, zobaczy co nam się podoba, co uwielbiamy, a dopiero potem przejdzie do urządzania naszych wnętrz- http://www.morganinteriordesign.pl/. Pewnie że będzie prezentował nam swoje propozycje, czasami może nawet dość kontrowersyjne, lecz zawsze to do nas będzie należała końcowa decyzja, czy pragniemy skorzystać z jego oferty czy nie. Nie mniej trzeba się spotkać z takim architektem, bo ma szansę się okazać, że wyjdzie on z ofertą, o której samodzielnie nigdy byśmy nie pomyśleli, a która naprawdę przypadnie nam do gustu.


Należy wcześniej zobaczyć jak wywiązali się z innych zleceń

udekorowane wnętrze
Author: Franc Gardiner
Source: Franc Gardiner
Decydując się na zatrudnienie architekta, który urządzi nam nasze dom, powinniśmy zacząć jego szukanie od sieci. To właśnie tam będziemy mogli zapoznać się z jego innymi projektami oraz będziemy mogli zdecydować czy jego propozycje wpadły nam do gustu, czy mimo wszystko wizje, które tworzy w ogóle nie pokrywają się z tym, co my byśmy chcieli. Dodatkowo w internecie będziemy mogli jeszcze wyszukać opinie, które będą dotyczyły nie tylko samodzielnej jego pracy, lecz również tego, jak się z nim współpracuje, dzięki czemu będziemy mieli szansę dobrać człowieka idealnego dla siebie.

Tags: dom, pokoje, gust, pomieszczenia, wizje